Prodej fotografií

Všechny fotografie jsou od svého vzniku, tzn. od expozice v kameře, vyvolání negativu až po finální zarámování, výlučně ruční prací autora. Jsou zpracovány klasickým černobílým procesem, nejedná se tedy v žádném případě o tisky na moderních zařízeních z digitálních dat. Použitý postup taktéž znamená, že nelze dosáhnouti dvou zcela identických kopií a že tedy každá fotografie je originálním autorským dílem. V celém procesu je kladen maximální důraz na dlouhodobou archivní stálost obrazů.

Fotografie jsou standardně dodávány zvětšené na formát 30x40cm. U fotografií pořízených velkými kamerami se neprovádí jejich zvětšování, ale vznikají takzvané kontaktní kopie. Velikost těchto pozitivních obrazů tak přímo odpovídá velikosti negativu, např. 13x18cm, 18x24cm, 20x25cm, 30x40cm apod.

Cena fotografií je odvislá také od použitého materiálu a složitosti pracovních postupů (lesklá/strukturovaná matná podložka, tónování, historické techniky - olejotisk, sépiový tisk, kolodium, atd). V případě zájmu, je možné dodat fotografii opatřenou paspartou a nalepenou na 5mm podložce KAPA ve výsledném formátu 40x50cm. Přesné ceny za konkrétní fotografii Vám rád na dotaz sdělí autor.

Dodání cca 1 měsíc, u větších objednávek jsou sjednávány individuální dodací termíny.


Kontakt:
kozubik@kozubik.net
tel. 604 347 502

Home | Fotografie / Photography